dell vostro

Laptopy Dell: rozwinięte i smukłe urządzenia stworzone z myślą o użytkownikach

Laptopy Dell rozwinęły się do tego stopnia, że ludzie nie kupują ich ze względu na ich energooszczędność, a moc, którą mogą zabrać w dowolne miejsce na świecie. Asortyment obejmuje dziesiątki różnych modeli dostosowanych do różnych budżetów i potrzeb. Firma oferuje zarówno tradycyjne laptopy, jak i ultrasmukłe wersje o różnych konstrukcjach, w tym w obudowach metalowych, plastikowych lub z włókna węglowego. Na urządzeniach firmy zainstalowany jest system operacyjny Microsoft Windows 10 z preinstalowanymi aplikacjami, takimi jak Microsoft Office i Adobe Creative Suite, które ułatwiają użytkownikom szybkie rozpoczęcie pracy tuż po zakupie jednego z tych urządzeń

Laptopy Dell – urządzenia zorientowane na użytkownika

Jeśli chodzi o firmę Dell laptop to nie tylko urządzenie, które możesz kupić. Możesz je zmodyfikować w dowolny sposób pod względem konfiguracji w zależności od swoich wymagań, np. możesz zdecydować czy potrzebujesz ultrabooka, czy czegoś nowocześniejszego np. urządzenia 2-w-1. Niektóre modele pozwalają na łączność LTE, a także mieszczą kartę graficzną do komputerów stacjonarnych.

Laptop Dell – który wybrać?

Seria notebooków Dell Latitude słynie z długiej żywotności baterii, cienkiej konstrukcji, doskonałej wydajności i solidnej trwałości. Ma wiele opcji do wyboru, w tym procesory Intel, takie jak i5-1145G7 lub I7-10610U z opcjami pamięci RAM do 16 GB i wyborem pamięci masowej od 128 GB do 1 TB SSD.

Laptopy Dell Vostro (zobacz) zwykle mają procesor Intel lub AMD, do 16 GB pamięci RAM i do 1 TB pamięci masowej SSD. Niektóre modele mogą mieć również dedykowaną kartę graficzną firmy NVIDIA RTX . Ekrany mogą mieć 14″ lub 15,6″ w zależności od modelu i wielkości laptopa.

Seria laptopów Dell Inspiron istnieje od 1997 roku i jest nadal ulepszana. Zawiera zaawansowany system chłodzenia wraz z wydajnymi kartami graficznymi, które umożliwiają jej konkurowanie ze stacjonarnymi komputerami do gier.

Wszystkie laptopy obecnej generacji firmy posiadają szereg portów, w tym dwa porty USB typu A 3.1, jednego portu USB typu C Thunderbolt 3, jednego portu HDMI 2.0 i trzech pełnowymiarowych portów USB 3.1 wraz z czytnikiem kart SD i podwójnym wejściem audio.