apple watch series 7 starlight

Obowiązkowe akcesoria do apple watch series 7

Apple Watch to jeden z najlepszych smartwatchy, ale udało nam się znaleźć sposób, by jeszcze bardziej go ulepszyć – oto kilka wspaniałych akcesoriów do Apple Watch. Produkty wymienione poniżej pozwalają dostosować Apple Watch do własnych potrzeb, a można je kupić zarówno od Apple, jak i od innych producentów. Właśnie zamówił nowy Apple Watch Series 7, to mamy kilka niesamowitych akcesoriów, które należy uzyskać, aby uzyskać jak najwięcej z nowego gadżetu!

Ładowanie

Zgodnie z trendem Apple usuwania ładowarki z pudełka trzeba będzie dostać nowy jeden wtyczkę zasilania, aby pomieścić nowy kabel USB-C zakończony, który przychodzi w pudełku. Na szczęście istnieje wiele opcji dostępnych, ten, który wybraliśmy jest przez Olixar, jego 20W, co oznacza, że będzie ładować swój zegarek szybko.

Rozwiązania do ładowania nie są prostsze i mniejsze niż to. Miniaturowy bank energii Apple Watch series 7 firmy Zens nie ma portu Lightning – zamiast tego opiera się na wewnętrznej baterii o pojemności 1300 mAh, która jest podłączona do wbudowanej ładowarki indukcyjnej. Cztery diody LED z boku wskazują poziom naładowania baterii, a kostka pakuje trzy pełne ładunki, zanim trzeba będzie podłączyć do ponownego ładowania przez port micro USB (choć, co irytujące, adapter nie jest dołączony).

Doki

Następny jest doki, teraz, gdy nie jest to konieczne, ale sprawi, że ładowanie zegarka, że dużo łatwiejsze, dając ładny zegar nocny. Pierwszym z nich jest prosta silikonowa stacja dokująca. Umieszczasz ładunek, który przyszedł z Apple Watch series 7. Oznacza to, że opłata jest zawsze tam, gdzie go zostawiłeś i masz do korzystania z wyświetlacza zegarka jako zegar nocny. Teraz, jeśli jesteś po coś trochę bardziej fantazyjne można dostać coś takiego, Apple MagSafe Duo, to MagSafe Ładowarka dla iPhone i ma Apple Watch ładowarki obok niego.

Paski

apple watch series 7 grafit
apple watch series 7 dostępny w ISpot

Teraz pozwól mi wprowadzić Cię do świata pasków Apple Watch. Są to świetny sposób, aby Twój zegarek dopasować strój łatwiej lub bardziej wytrzymałe dla określonego sportu grasz. W zależności od tego, jaki pasek dostałeś z Apple Watch Series 7, opaski sportowe są zawsze dobrą opcją. Są kolorowe, więc łatwo dopasować z ubrań i najlepiej ze wszystkich są niezwykle wygodne i trwałe. Teraz, jeśli chcesz nie przegapić zamknięcia pierścieni Apple Watch będziesz chciał nosić zegarek przez większość czasu, co oznacza, że czasami trzeba będzie zrobić to trochę modniej.

Wiedzieliśmy, że to było nieuniknione, ale Apple rowów standardowych pasków na coś znacznie bardziej zastrzeżonych jest jeszcze cios, zwłaszcza dla tych z nas, którzy nie chcą splash out na stali nierdzewnej bransoletki link Apple sprzedaje tylko wstrzyknąć trochę metalu do naszego zegarka. Na szczęście, ten adapter istnieje. Slotting do noszenia, pozwala dołączyć prawie każdy zwykły pasek zegarka chcesz.

Nomad Pod dla Apple Watch series 7

Zewnętrzne zasilacze są koniecznością dla Apple Watch, jeśli planujesz używać go intensywnie. Ten konkretny jest elegancki, uformowany z aluminium i pakuje 1800mAh baterii. Wygląda na to, że może pochodzić z jednego z Apple własnych studiów projektowych. To jest trochę „DIY” choć, jak trzeba użyć własnego MagSafe kabel do ładowania, podłącz go do baterii, a następnie owinąć go wokół wnętrza, aby faktycznie naładować zegarek.