iphone 13 pro

Nowoczesne iphony

Smartfon, który niesie nowoczesność i wydajność w czystej postaci. Powalający na kolana wyświetlacz i przejrzystość obrazu, a przy tym funkcje o jakich nie słyszano nigdy wcześniej. Czy iPhone 13 Pro 512 gb ma jakiekolwiek ukryte wady, o których się milczy? I czy jest warto wymieniać model dwunasty na trzynastkę?

Niezliczone możliwości


iPhone 13 Pro 512gb dostępny np. tutaj to bez żadnych wątpliwości jeden z najlepszych smartfonów, jakie w tym momencie da się kupić. Bateria o pojemności takiej, że możliwe jest korzystanie z niej długimi godzinami, powoduje że nie jest łatwo oderwać się od smartfona. Przez cały czas chce się zachwycać jego niezliczonymi możliwościami. Żeby zobrazować skalę postępu, jakiego producent dokonał w porównaniu z innymi modelami, dobrze jest zestawić iphone 13 pro 512 gb z modelem XS. Tamten iphone odznaczał się kontrastem równym 1 000 000:1, a maksymalna jasność XS była równa 625 nitów. Tymczasem nowy iPhone 13 Pro 512 gb daje możliwość cieszenia się kontrastem równowartości 2 000 000:1, a maksymalna jasność jaką oferuje ten model wynosi 1000 nitów, natomiast w w HDR jest to 1200 nitów. Wcześniejszy iPhone 12 Pro, miał do zaoferowania 800 nitów, czyli o 200 mniej. To właśnie takie perełki w specyfikacji iphone 13 pro 512 gb powodują, że ekran różni się całkowicie niż ten w XS, a podczas dnia pełnego słońca wszystkie elementy obrazu nadal są na nim bardzo dobrze widoczne.

Jeszcze lepsza bateria

Bateria to kolejny aspekt, który jest lepszy niż we wcześniejszych modelach. iPhone teraz zapewnia poprzez nowy model 13 Pro 512 gb większą niż uprzednio pojemność baterii, i jest tak we wszystkich innych modelach z tej serii. Jeszcze niedawno, przy okazji premiery iPhone’a 12, akumulator w porównaniu z jeszcze wcześniejszym modelem, otrzymał dodatkowe, wydajnościowo zwiększone ogniwo. W 2021 stało się podobnie i można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Apple to producent który w końcu zaczął wychodzić swoim klientom naprzeciw, w zadowalający sposób.

apple

Możliwości dzięki wytrzymałej baterii

O 200 mAh większa niż wcześniej bateria, jaka znajduje się w iPhonie 13 pro 512 gb, to naprawdę dobra zmiana, która w zestaweniu z udoskonaleniem wszystkich pozostałych zakresów działania, najzwyczajniej w świecie zachwyca. iPhone 13 Pro 512 gb nie tylko dostarcza odpowiednią ilość energii pod różne procesy woptymalny i zrównoważony energetycznie sposób, ale także zdolny jest do dłuższego niż kiedyś działania na jednym ładowaniu, i to przez dłuższy niż inne smartfony z logo nadgryzionego jabłka czas. Różne modele z jakimi można było zetknąć się w przeszłości „trzymały” bowiem krócej. Z tego modelu procenty nie uciekają już w tak szybkim tempie, jak dawniej. Warto wspomnieć że po pełnym naładowaniu baterii, w ciągu 12 godzin szeroko zakrojonego używania, bateria zużywa się tylko w 20%. A w takim czasie da się wykonać nawet kilkadziesiąt zdjęć, ponadto to w trybie nocnym. Jest to naprawdę znakomity, rzadko spotykany wynik, który powoduje że iphone 13 pro 512 gb jest niezwykły.