Monitory używane – dobry wybór do firmy?

 

Prowadzenie biznesu w Polsce jest niezwykle kosztowne i większość firm stale poszukuje źródeł oszczędności, co konieczne jest do przetrwania na rynku. Jednym z większych kosztów dla firm jest zakup sprzętu komputerowego, który przekracza zazwyczaj możliwości finansowe wielu przedsiębiorstw.

W wielu firmach konieczne jest wykorzystanie między innymi specjalistycznych i bardzo drogich monitorów. Wiele firm decyduje się więc na zakup monitorów poleasingowych. Monitory używane kosztują zaledwie ułamek ceny urządzeń nowych, a liczne sklepy oferujące sprzęt tego typu oferują monitory poleasingowe wykorzystywane przez profesjonalistów i spełniające wysokie wymagania firm świadczących fachowe usługi różnego rodzaju. Zakup monitora  jest świetnym wyjściem między innymi dla firm bardzo młodych, które często nie dysponują wystarczającymi funduszami, by wydać wiele tysięcy złotych na monitory niezbędne do zapewnienia usług na odpowiednim poziomie.

Pomimo atrakcyjnej ceny wiele firm obawia się jednak zakupu monitorów używanych w sklepie ze sprzętem poleasingowym. Obawy są tutaj jednak bezpodstawne, gdyż kupując tego typu sprzęt otrzymuje się na niego gwarancję. Do tego każdy monitor przed sprzedażą jest dokładnie testowany pod kątem występowania potencjalnych usterek i defektów. Klient otrzymuje więc produkt gruntownie sprawdzony i przygotowany odpowiednio do sprzedaży.

Zakup monitorów poleasingowych pozwoli oszczędzić firmie ogromną ilość pieniędzy, które będzie można przeznaczyć na inne ważne cele.