wnetrze pokoju

Czym wyróżnia się uchylny uchwyt do telewizora 32 cale?

Uchylny uchwyt do telewizora 32 cale posiada bardzo wiele zalet, dlatego też tak dużo użytkowników korzysta z jego olbrzymiego potencjału. Olbrzymim atutem jest przede wszystkim funkcja pochylenia telewizora. Godne uwagi są przede wszystkim uchwyty z płynną funkcją pochyłu, dzięki którym można szybko ustawić odpowiedni kąt bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi.

Jakie zalety?

Uchylny uchwyt do telewizora 32 cale umożliwia bardzo łatwy dostęp do poszczególnych złączy. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż klasyczne uchwyty stałe. Dzięki regulacji w osi pionowej uchwyt do telewizora 32 cale można umieścić oczywiście powyżej linii wzroku. Do największych zalet należy zaliczyć także atrakcyjną cenę i wysoką jakość wykonania. Najlepszym wyborem są niezawodne uchwyty wykonane z aluminium. Jest to bardzo lekki i niesłychanie wytrzymały materiał. Aluminiowe uchwyty są w stanie utrzymać nawet bardzo ciężkie telewizory. Dobrymi właściwościami użytkowymi wyróżniają się również stalowe uchwyty. Uważać należy z kolei na plastikowe modele, które nadają się wyłącznie do lekkich telewizorów.

A może uchwyty obrotowe?

Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywają uchwyty obrotowe. Bez wątpienia jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które oferuje wiele możliwości. Obrotowy uchwyt umożliwia dowolną regulację nie tylko w osi pionowej, ale również w osi poziomej. Jedyną wadą uchwytów tego typu jest wysoka cena. Przy niektórych uchwytach wymagana jest także nieco większa odległość od ściany.