macbook air 1tb

MacBook Air – nowoczesny, szybki i bezpieczny

Każdy, kto zastanawia się nad zakupem laptopa powinien wziąć pod uwagę MacBooka air 1tb. Jest to najlżejszy i najsmuklejszy z notebooków, który dodatkowo został w niezwykły sposób odmieniony dzięki chipowi Apple M1. Okazuje się, że posiada on 5 razy szybsze GPU i ponad 3 razy szybsze CPU, a do tego zaawansowany system Neural Engine. W skład tego sprzętu wchodzi też bardzo wydajna bateria oraz bezszelestna konstrukcja bez wentylatora.

Szybkość to podstawa

macbook air 1tb

MacBook air 1tb z https://ispot.pl/macbook-air-1tb ma w swoim wnętrzu najszybszy procesor CPU, jaki stworzyło Apple. Dzięki dużej mocy obliczeniowej, urządzenie to może podejmować najbardziej intensywne zadania. Za pomocą takiego sprzętu będziemy mogli bez problemu zajmować się montażem wideo o profesjonalnej jakości. MacBook ten z pewnością należy zaliczyć do urządzeń posiadających świetną platformę do gier akcji. Na pokładzie tego sprzętu znajdziemy 8-rdzeniowe CPU, dzięki czemu cały mechanizm jest bardzo szybki. Posiada przy tym energooszczędne rdzenie, które z dziecinną łatwością radzą sobie z różnorodnymi zadaniami, zużywając przy tym o wiele mniej energii niż inne produkty tego typu.

Nowoczesny design

W MacBooku air 1tb uwolniono cały potencjał czipa M1, by zwiększyć wydajność urządzenia, co wyraźnie widać podczas jego użytkowania. Dzięki temu możemy liczyć na przydatne uaktualnienia aplikacji. Naszej uwagi z pewnością nie ujdzie nowoczesny design oraz najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia, oraz funkcje prywatności. Trzeba zatem stwierdzić, że produkt ten posiada potężne oprogramowanie i działa na najbardziej zaawansowanym sprzęcie. Niepowtarzalny wyświetlacz Retina o dużym zagęszczeniu pikseli przedstawia obrazy nasączone realizmem i bogactwem detali. Tekst na ekranie jest bardzo czytelny i przyjemny dla oka. Same kolory są intensywne i zadowolą nawet najbardziej wybredne pod tym względem osoby. Szybka wyświetlacza rozmiarem sięga krawędzi obudowy, co sprawia, że nic nie rozprasza naszej uwagi.

Moc drzemiąca w klawiaturze

Klawiatura w MacBooku air 1tb jest fantastyczna. Jeśli do tej pory pisanie sprawiało komuś kłopoty, teraz to się zmieni. Dzięki idealnie dopracowanym skrótom najbardziej przydatne funkcje są bardzo łatwo dostępne. Sprawnie można przełączać język klawiatury, bez żadnych problem wstawiać potrzebne w tekście symbole oraz wyszukiwać potrzebne dokumenty w Spotlight. Poza tym można za pomocą jednego przycisku wyciszyć natarczywe powiadomienia, korzystając z funkcji „nie przeszkadzać”. Mamy też możliwość korzystania z innych niezwykle przydatnych funkcji i to za pomocą jednego stuknięcia. Same klawisze można podświetlać i dostosować ich jasność do panujących warunków.

Atrakcyjne udogodnienia

Korzystając z tego sprzętu, można zapomnieć o wpisywaniu haseł. Mamy możliwość kupowania aplikacji, wypożyczania filmów oraz otwierania zabezpieczonych dokumentów za pomocą odcisku palca. Przy okazji robienia zakupów w sklepach internetowych możemy korzystać z Touch ID, który wprowadzi adres do wysyłki oraz przekaże informacje, dotyczące płatności nie ujawniając przy tym danych z karty. W urządzeniu znajdziemy też pojemny dysk o rozmiarze 1TB, który jest w stanie pomieścić mnóstwo danych, co z pewnością będzie korzystne dla tych, którzy posiadają sporą kolekcję filmów i zdjęć.