iPhone 14

Czym wyróżnia się iPhone 14?

Od premiery najnowszego modelu iPhonów minęło już kilka miesięcy. Tym samym kurz związany z szumem medialnym dotyczącym konferencji Apple już powoli mija. Na chłodno zastanawiasz się, czy warto zakupić najnowszy model? W poniższym artykule postaramy się pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję!

Dlaczego iPhony są tak chętnie wybierane? 

Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się ze stwierdzeniem, że Apple jest najpopularniejszą firmą elektroniczną na świecie. Tym samym ich flagowe modele smartfonów są jednymi z najbardziej wyróżniających się smartfonów na rynku. Zachwycają nas swoim designem, który zdecydowanie odróżnia się od konkurencji i sprawia, że to wyjątkowe modele.

Oprócz samego designu i kwestii wizualnych iPhony to jedne z najmocniejszych telefonów na rynku pod kątem specyfikacji. Przodują we wszelkich statystykach czy zestawieniach porównawczych i mogą pochwalić się setkami pozytywnych recenzji ze strony testerów, czy branżowych dziennikarzy. Ogromna wydajność jest oczywiście ogromnym sukcesem samego systemu operacyjnego iOS, który przez wiele osób uważany jest za najlepszy system mobilny z istniejących. Wyróżnia się on swoim minimalizmem, prostotą i intuicyjnością.

Tak naprawdę po kilku godzinach z iPhonem w ręku czujemy się z nim bardzo swobodnie. Co więcej, kto miał okazje posiadać taki telefon na przykład przez kilka miesięcy – z reguły nie rozstaje się z marką już przez następne lata. System operacyjny i jego płynność działania oraz możliwości, funkcje, które oferuje, sprawia, że bardzo chętnie do niego wracamy i niezwykle ciężko jest się od niego oderwać. IPhony w dalszym ciągu traktowane są jako produkt prestiżowy, luksusowy. Tym samym dla wielu z nas ich zakup jest oznaką sukcesu, jest celem, do którego osiągnięcia dążymy na przykład przez rok czy dwa lata. 

Czym wyróżnia się najnowszy model – iPhone 14?

iPhone 14

Najnowszy model telefonu sygnowanego logiem nadgryzionego jabłka wyróżnia się swoim aparatem. Zdjęcia robione tym telefonem stoją na całkowicie innym poziomie niż w poprzednich modelach. Tym samym telefonowi jest coraz bliżej do profesjonalnego aparatu fotograficznego. Na przykład wyjeżdżając na wakacje, jedyne co musielibyśmy zabrać to sam smartfon, aby nagrywać filmy i robić zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Iphony 14 oferują również o 2GB większą pamięć RAM, dzięki czemu za jednym zamachem możemy mieć otwarte więcej aplikacji, co nie będzie miało negatywnego wpływu na wydajność urządzenia.

Tegoroczne modele posiadają oczywiście dwie wersje, do wyboru mamy wersję standardową oraz te z oznaczeniem PLUS. Wersja plus jest znacznie większa od podstawowej, oferuje również większą baterię. Nie ma co również ukrywać, że jest to wersja znacznie droższa. Dzięki temu mamy wybór i możemy dopasować konkretny model urządzenia pod nasze osobiste preferencje. W tym roku producent przewidział dla nas również mnóstwo możliwości kolorystycznych, takich jak kolor niebieski, fioletowy, czarny czy czerwony. Nie czekaj, dołącz do rodziny Apple już dziś!