Lepsza wydajność pracy na macOS z Apple Magic Keyboard

Produkty firmy Apple od wielu lat cieszą się wielką popularnością, a marka ta zaskarbiła sobie zaufanie najbardziej wymagających użytkowników na całym świecie. Począwszy od komputerów iMac, przez niezawodne i szybkie iPhony, gama dostępnych w sprzedaży urządzeń producenta stale rośnie, obejmując przeróżne akcesoria dedykowane do współpracy ze sprzętami Apple. W tym dostępne są profesjonalne i niezawodne klawiatury Magic Keyboard, które charakteryzuje estetyka i solidność.

Jakość i design – charakterystyka Magic Keyboard

Apple zawsze przykłada starań, aby dostarczać produkty spełniające najwyższe wymagania swoich klientów, oczekujących wyjątkowych wrażeń. Podobnie jest w przypadku klawiatur oferowanych przez firmę. Magic Keyboard wyróżnia się smukłym i minimalistycznym wyglądem, a jednocześnie trwałą konstrukcją, będącą połączeniem aluminium i tworzyw sztucznych. Dzięki temu od razu, biorąc ją do ręki, czuć jej solidne wykonanie, które pozwala jednak zachować niską wagę. 

Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były poręczne i łatwe w transporcie, nie zabierając dużo miejsca w plecaku lub torbie. Przy tym zachowano ułożenie klawiszy oraz odpowiednie odstępy między nimi, zapewniające ergonomię i pozwalające na wygodne pisanie. Oto cechy wyróżniające Apple Magic Keyboard:

  • połączenie Bluetooth 4.0 – pozwalające na bezprzewodowe użytkowanie;
  • wbudowany akumulator litowo-jonowy, umożliwiający pracę do około miesiąca bez ładowania;
  • podświetlane klawisze;
  • dodatkowe klawisze multimedialne do obsługi m.in. głośności, odtwarzania i regulacji jasności ekranu;
  • dostępne modele z panelem Touch ID.

Klawiatury z serii Magic Keyboard są kompatybilne z innymi urządzeniami Apple i polepszają doświadczenia z ich wykorzystania. Szybko i automatycznie parują się one z MacBookami, czy iMacami.

Dla kogo stworzono Magic Keyboard?

Wierni użytkownicy sprzętu Apple z pewnością docenią zarówno jakość, jak i funkcjonalność klawiatur Magic Keyboard. Zwłaszcza w połączeniu z Touch ID jest to niezwykle precyzyjne narzędzie dla osób, spędzających dużo czasu na pisaniu. Dodatkowo, zmartwieniem nie będzie regularna wymiana baterii. W przeciwieństwie do większości bezprzewodowych klawiatur, dostępnych na rynku, rozwiązanie z wbudowanym akumulatorem jest dużo wygodniejsze – wystarczy podłączyć ją do ładowania, aby dalej pracować. W zestawie z klawiaturą znajduje się także przewód z USB-C na Lightning, a co za tym idzie, od producenta otrzymujemy wszystko, co potrzebne do korzystania z Magic Keyboard.

Częstym zarzutem wobec produktów z symbolem nadgryzionego jabłka jest ich cena, która faktycznie jest wyższa niż konkurencyjnych producentów. Jednak mając do czynienia z urządzeniami tej klasy, nie powinno to dziwić. Wysoki koszt uzasadnia, więcej niż ponadprzeciętna, jakość oraz możliwości jakie oferuje ten sprzęt. Magic Keyboard od Apple to produkt trafiający w wyrafinowane gusta, wymagających klientów. Jest także odpowiedni dla profesjonalistów, ceniących sobie wygodę pracy i maksymalną wydajność.