Na co zwrócić uwagę przy zakupie monitora do pracy?

Istnieje kilka kluczowych czynników, o których należy pamiętać, wybierając najlepszy monitor do pracy dla swojej konfiguracji. Po pierwsze, ile osób będzie korzystać z monitora? Jeśli masz jednego użytkownika, 24-calowy monitor jest prawdopodobnie wystarczający.

Fajny i duży monitor do pracy

Ale jeśli pracujesz z zespołem ludzi, lepszym wyborem będzie monitor 27-calowy. W ten sposób każdy może widzieć część ekranu niezależnie i mieć swoją własną przestrzeń roboczą.

Następnie pomyśl o swojej przestrzeni. Jeśli pracujesz na otwartej przestrzeni lub we wspólnym apartamencie, być może nie potrzebujesz ogromnego monitora roboczego.

Z drugiej strony, jeśli masz duże biurko, duży monitor może pomóc Ci bardziej efektywnie zarządzać przestrzenią roboczą i widzieć więcej ekranu jednocześnie.

Praktyczne marki monitorów do pracy

ASUS to zaufana marka monitorów do pracy, a VZ-24DQL jest najlepszy ogólnie. Ten 24-calowy monitor ma rozdzielczość 1920 x 1080, co czyni go idealnym do projektowania lub programowania. Dwukierunkowa podstawka pozwala dostosować wysokość i położenie ekranu do swoich potrzeb.

Wyświetlacze o szerokim kącie widzenia pokazują do 90% zakresu kolorów, więc możesz pracować bez utraty szczegółów. VZ-24DQL jest wyposażony w podstawkę obrotową, uchylną i obrotową oraz koncentrator USB, dzięki czemu możesz podłączyć wiele urządzeń peryferyjnych.

Posiada również wbudowany soundbar i dwa 5-watowe głośniki, więc możesz podłączyć urządzenia audio za pomocą huba USB. ASUS VZ-24DQL to świetny wybór dla grafików i programistów, dzięki wysokiej jakości wyświetlaczowi.

Wybory dla programistów i grafików

AOC CG2963-BZ jest doskonałym wyborem dla grafików i programistów. Podobnie jak ASUS VZ-24DQL, ma rozdzielczość, co zapewnia ostre obrazy i tekst. Ma też szeroki kąt widzenia 178°, więc światło otoczenia ma na niego mniejszy wpływ niż na tradycyjne monitory. CG2963-BZ ma kilka pożądanych cech, w tym ekran z funkcją flicker-free, arsenic-free i filtrem niebieskiego światła, kąt widzenia 178°, kąt widzenia 178° i ekran antyodblaskowy, który redukuje refleksy na oknach.

Wiele z tych produktów znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Alstor, który zapewnia ciekawą ofertę dostępną na różnych płaszczyznach.

Oferta dla osób szukających ciekawe monitory do pracy

Posiada również wbudowany 4-watowy subwoofer dla dodatkowych basów. CM2963-BZ to idealny monitor roboczy dla programistów, projektantów lub każdego, kto spędza dużo czasu przed ekranem komputera.

Ma szeroki kąt widzenia i 170° nachylenia dla wygodnego oglądania. CG2963-BZ ma kilka pożądanych cech, w tym ekran i filtrem niebieskiego światła, kąt widzenia 178°, kąt widzenia 178° i ekran antyodblaskowy, który redukuje refleksy na oknach. Posiada również wbudowany 4-watowy subwoofer dla dodatkowych basów.